Please enable JS

Akcesoria i części do kotłów

Kolana kominowe, redukcje, rury kominowe

Oferujemy szeroki wybór rur kominowych, kolan i redukcji kominowych, które pozwolą odpowiednio podłączyć Państwa kocioł pod instalację kominową w budynku. Oferowane przez nas elementy układów kominowych charakterysują się wysokiej jakości materiałami i dokładym wykonaniem. Elementy układów kominowych nadają się do wielu różnych instalacji kominowo-wentylacyjnych.

Produkujemy wszelkiego rodzaju redukcje, przedłużki, kolana kominowe. Dostępne są redukcje okrągłe i kwadratowe, kombinacja dowolna. Dowolny kwadrat na koło: FI 120 / 130 / 150 / 160 / 180 / 200 mm.
Przy zamówieniu redukcji trzeba podać wymiary wewnętrzne redukcji kwadratu lub prostokątu i srednicę rury redukcyjnej a także długość całkowitą redukcji. Jeżeli szukają Państwo konkretnego rozwiązania pod wymiar zapraszamy do kontaktu.

GALERIA
Zbiorniki na opał do kotłów

W naszej ofercie znajdują się też zbiorniki na opał do kotłów z podajnikami. Doskonale nadają się do ekogroszku czy pelletu. Wykonujemy na zamówienie pojemniki na opał w różnych wielkościach ramek, także tych podanych przez klienta. Produkujemy zbiorniki z wysokiej jakości stali. Charakteryzują się one wysoką jakością wykonania i trwałością.

GALERIA

AKCESORIA I OSPRZĘT DO KOTŁÓW NA EKOGROSZEK, PELLET